TrackMania.CZ

fórum věnované hře TrackMania a všem jejím verzím ^_^
Právě je čtv 22.08.2019, 22:01:47

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 66 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:03:00 
Site Admin

Když má někdo připomínky tak u tebe je to stavění se k tobě zády ? :?: :!:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:04:11 
Site Admin

Citace:
a ještě k těm odkazům, i vy máte na trackmania.cz odkaz na sQs, v podpisech zde na foru máte sQs, avatary sQs, hlavní admini jsou sQs
Snažíte se to skrýt, ale taky si tim děláte reklamu a nemůžete to popřít.

Tak ne vzdy byli, ale odesli a nebo se k nam pridali. Rekni mi jak moc je tohle viditelne pro cloveka, ktery neni znaly ceskeho TM prostredi ? Prehanis to, kazdy tu muze mit v podpisu odkazy na sve klany, i v nicku

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:04:46 

Neřeš to nemá to smysl, ačkoliv si nepřeju tak nás berete jako konkurenci, s tím nic nenadělam.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:07:34 

T.O.M. píše:
Že ty seš tak chytrej a bez chyb !! Co to tu kecáš o nějakém hnízdečku a bůhví co .... Kolikrát ty si přispěl tady ???!!!

sry ale :D :D :D tady se někomu přehřívá mozek

T.O.M. píše:
Přesně jak píšeš proč ty bi si óóóó velký "Euro Hi-Tow" vůbec přispíval tady že ? .... Proč pomáhat ostatním? že ... tvá slova... :?:

Vaše forum čtu a několikrát jsem využil vyšich rad, za óóóó´velkého Tow se nepovažuju a ostatním pomůžu rád kdykoliv.

Tom.CZ.73 píše:
ale mysli, ze me FAQ jsou lepsi.

Tvoje FAQ jsou dobré, lepší nevim, Casper je jistě doladí, jak řikam chyby se udělají a opraví a přesto všechno patří dík vám že na ně upozornujete i když ne zrovna pěknym stylem :roll:

T.O.M. píše:
Jo máme tam jední malým nápisem "sQs" .... a proti podpisům a odkazům tady na foru nemáme nic, jestli sis nevšiml tak tam kdokoliv může mís svůj týmový odkaz či avatar.
Jestli sis nevšiml tak tohle je na forech běžné všude... nebo je i toto novinka pro tebe ?

To je tvrzení proti tvrzení, lidí vám tam kliká hodně a vy to víte, jen to nechcete přiznat...
Podpisy jsou výhoda fora, má to každý tuctový forum, u nás je taky profil kde si každej může dát jakej chce web...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:07:38 
Site Admin

Euro Dexter píše:
Tom.CZ.73 píše:
Asi dost dobre chapes, ze nebudu pomahat konkurencnimu webu

Jo tak když nás bereš jako konkurenci tak to pak vysvětluje proč se k nám staví tohle fórum zády, místo toho aby jste byli rádi, že je další web o TM.

Konkurencni ve smyslu ne muj, ale ne ne smyslu "nepritel"

Preci nepujde hned na cizi stranky opravovat nedostatky. Kdyby jsme byli nejak negativne naladeni, tak tu tenhle topik neni. I na Dextruv predchozi web jsem osobne daval odkaz do topiku dulezite odkazy.

Co jsem proboha udeal, ze se k vam stavim zady ? Konstruknivni pripominky, za ktere jsem se omluvil jsou tak velky prohresek ?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:10:44 
Site Admin

Citace:
Tom.CZ.73 píše:
ale mysli, ze me FAQ jsou lepsi.

Tvoje FAQ jsou dobré, lepší nevim, Casper je jistě doladí, jak řikam chyby se udělají a opraví a přesto všechno patří dík vám že na ně upozornujete i když ne zrovna pěknym stylem :roll:

Jak upozornuju an sve FAQ nepeknym stylem ? Pokud mas pripominky, tak se s nimi. Mam radsi otevreny rozhovor nez nejake kekonkretni pripominkym jak jsi uz poznal. Pokud to nechces psat verejne, tak PM

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:13:31 
Site Admin

Euro Hi-Tow píše:
T.O.M. píše:
Že ty seš tak chytrej a bez chyb !! Co to tu kecáš o nějakém hnízdečku a bůhví co .... Kolikrát ty si přispěl tady ???!!!

sry ale :D :D :D tady se někomu přehřívá mozek

Sám mluvíš ať pomáháme ostatním, a sám si tady prozatím uděl tak akorát velký kulový...

Euro Hi-Tow píše:
T.O.M. píše:
Jo máme tam jední malým nápisem "sQs" .... a proti podpisům a odkazům tady na foru nemáme nic, jestli sis nevšiml tak tam kdokoliv může mís svůj týmový odkaz či avatar.
Jestli sis nevšiml tak tohle je na forech běžné všude... nebo je i toto novinka pro tebe ?

To je tvrzení proti tvrzení, lidí vám tam kliká hodně a vy to víte, jen to nechcete přiznat...
Podpisy jsou výhoda fora, má to každý tuctový forum, u nás je taky profil kde si každej může dát jakej chce web...

A kolik lidí si může u vás na webu udělat záložku z odkazem na web tak jak vy máte na hlavní stránce .... ? o odkazech někde kdesi v profilu se mi u vás na webu nikd ynejednalo ...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:13:42 
Spamer

Už se perou?? :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:15:28 

Včelda píše:
Už se perou?? :D

:D Pravda je to jen pro smích...
Tak se tady mějte.

Předmět příspěvku: Re: vám se člověk nezavděčí
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:17:12 
Site Admin

Euro Hi-Tow píše:
Mě vadí že vy tady komentujete něco ve svim hnízdečku a přitom máte možnost to napsat, udělat líp atd...
Ale vy prostě máte svoje forum, všechno je tu vpořádku.
Proč pomáhat ostatním?

Hi-Tow ty mně "neser" vy se tady ukážete, jen když si potřebujete udělat reklamu na web :!: :?: a zkus tvdrit, že ne :!: :!: stačí kouknout na počet tvých příspěvků :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:24:31 

Já ti řeknu proč jsem to sem dal, nedělam to kvůli sobě ale aby i ostatní hráči/fanoušci TM co sem k vám zavítaj, viděli i něco jiného než tohle fórum. Hele klidně nás pro svůj vnitřní klid smažte a zabanujte mě je to fuk. Jinak až sem zavítá Kuby rád bych vyměnil odkazy... psal jsem mu na icq ale neodpovídá.

//nikdy jsem nestál o to být vaše konkurence...

Naposledy upravil(a) Euro Dexter dne pát 26.12.2008, 17:29:19, celkem upraveno 1 x.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:27:41 
Site Admin

Euro Dexter píše:
Já ti řeknu proč jsem to sem dal, nedělam to kvůli sobě ale aby i ostatní hráči/fanoušci TM co sem k vám zavítaj, viděli i něco jiného než tohle fórum.

Nejde mi o to proč to sem dal.... :!: :?: ale ohání se tím, že nechceme nikomu jinému přispět a bůhví co ... a sami se tu ukážete jen když potřebujete udělat reklamu na web a jinak tu ani nepáchnete :!: :idea:

A když vám někteří uživatelé tady na foru napíšou návrh co by se dalo zlepšit/přidat tak se tváříte jako by vás chtěli bodnout dýkou do zad :evil: ....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:30:20 
Site Admin

Dextere nechci nejak popichovat, ale Tom ma naprostou pravdu.

Předmět příspěvku: uf
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:36:20 

Citace:
Tak to se musim branit. Hlupaka ze sebe delat nenecham - cist jeste umim.
Toto je tam psane dnes - ostatni bylo uz zmeneno od vcerejska.
citace:

Lokátor uložte do složky C:\Program Files\TrackMania Nations ESWC\GameData\Skins\Vehicles\StadiumCar (pro skiny). Pro avatary a jiné viz výše.

Omlouvám se, nevšiml jsem si tohohle nedostatku (Jinak v sekci co kam patří je a bylo vše v pořátku), tohle opravíme brzy, díky za připomínku.

Jinak k té bitce se moc vyjadřovat nechci, jen tak, že chápu HiTowa, že tu má tak málo příspěvků, taky sem nelezu běžně každý den pokud něco nepotřebuju sehnat nebo sdělit, ale od toho snad fora jsou ne ? proto bych nový Dexterův web viděl kladně, že tam budou informativní novinky prostě pohromadě a tak se tam rád mrknu. Tadyje to podle mě(myslím nejen podle mě) o dost těžší najít nějakou ucelenou novinku ohledně TM, polovina příspěvků se lamy ptají na něco co je ve FAQ.

Taky věřím, že i tam se často objeví odkazy na tento web a novinky uvedené prvně tady (př. ESL slavic) takže byste si měli spíš podat ruce a spolupracovat trochu a ne dohadovat se čí web je lepší, to je každého osobní názor ;) Taky mám svůj 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:41:59 

Jo aha když to berete fifty fifty, "oni k nám na fórum nechodí tak mi k nim na web taky ne". Ne díky na tomhle fóru se neptám ani sem nechodím, protože když potřebuju tak se raději zeptám někoho na icq. Mimo to nestojím o pukousovo bohaté rady. Jde o to, že vy kritizujete něčí článek co vše tam má špatně ale aby jste poslali svůj možná lepší, tak to neuděláte i když tu možnost máte.

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 66 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00