TrackMania.CZ

fórum věnované hře TrackMania a všem jejím verzím ^_^
Právě je čtv 14.11.2019, 1:47:58

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 66 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:43:21 
Spamer

pche, lepšího znalce celý TM, než Pukouse, neznam. :shock:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 17:47:17 
Site Admin

Euro Dexter píše:
Jo aha když to berete fifty fifty, "oni k nám na fórum nechodí tak mi k nim na web taky ne". Ne díky na tomhle fóru se neptám ani sem nechodím, protože když potřebuju tak se raději zeptám někoho na icq. Mimo to nestojím o pukousovo bohaté rady. Jde o to, že vy kritizujete něčí článek co vše tam má špatně ale aby jste poslali svůj možná lepší, tak to neuděláte i když tu možnost máte.

Ty ses oháněl něco o "našem písečku" a sám si sedíš akorát na svém .... :roll: Což sám přiznáváš .... tak se příště neoháněj něčím na co sám kašleš.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 18:07:07 
Site Admin

@Euro Dexter: Ty prosimte uz radsi mlc. Jako lidr by ses mel chovat trochu uvazlive. Podivej se na Caspera - ten by mel byt vas mluvci. S takovym clovekem musis byt radost spolupracovat.

@Casper: Omlouvat se za nic nemusis. Pokud chcete vymenit odkazy, tak opravdu musis napsat Kubymu, ale ted prave je nedostupny. Upozornoval jsem ho na to i ja.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 18:11:54 

vcelda je format :wink: ....a bohate rady nedavam (jedine za manipulacni poplatek)

dexter je velka huba od nepameti .... co si ho pamatuju tak s nim byl vzdy nejaky problem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 18:15:31 
Site Admin

Ano abych je nemíchal do jedné "mísy" tak taky musím říct, že jak se chová Casper je zcela o něčem jiném :idea:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 20:56:32 
Site Admin

btw asi nemáte moc rádi své uživatele, když uvádíte jejich e-mail adresy v "nemaskovaném" formátu a přímo z odkazem mailto:regner.tomas@seznam.cz.... to si "spumeři" zgustnou....

Tohle je dobře míněná rada a už jen kvůli tomu bych se prozatím neregl (já spam nerad...) :wink:

Osobně bych doporučil vůbec nezveřej

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 21:51:54 

Ok, dík to jsem nevěděl. Jinak pro příště si můžeš odpustit to rejpání, jde to říct i normálně.

Předmět příspěvku: re
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 22:16:17 

T.O.M. píše:
...jako by vás chtěli bodnout dýkou do zad...

Mel bych zajem o predplatne :D Nebo je treba se registrovat na tom nedodelanym, ale z netrpelivosti spustenym webu?

Ja vam kluci fandim, jen pripominam slovenske prekadlo: Pomaly dalej dojdes... U rady takovych webu byva na zacatku velke nadseni, vidina hromady kvalitnich clanku a spokojenych uzivatelu. Ale casto rychle dojde benzin...

Vzhledem k nedavnemu startu webu je vsak trochu komicke oznaceni Přední český TM... servr. Na zaklade ceho? Jsou tam 2 navody, tri PR clanky o TM a dva vysvetlujici nejake pojmy z TM.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.12.2008, 23:06:06 

how dare you

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.12.2008, 22:39:30 

Taky se přidám. Je pěkný že někdo chce udělat něco dalšího pro širší komunitu ale třebas když jsem teď na tento web koukal asi potřetí tak jsem dospěl k tomuto:

1. Nemůžu nic napsat když nejsem registrován ! :(
2. Nebudu se registrovat někam kde je vidět veřejně můj mail a ICQ ( co je komu do toho )
3. Co třebas číslovat pořadí příspěvků pod články ? Většinou pokuď to není tažené jako vlákno tak se příspěvky číslují.
4. Souhlasím že je to jak reklama na Euro klan ( ale proč ne je to jejich tak si tam daj reklamu - naprosto normální )
5. Proč je tam tak šíleně reklam ?
6. Pěkný jsou odkazy na nové články ( vypadá to efektně jako narvanej web ) ale když to vede na jiné stránky tak to jenom ukazuje prstem na to že tam vlastně nic není.
7. Mít v patičce webu že se nesmí nic kopírovat a přitom sám zveřejnuje informace převzané třebas i z tohoto fora => divné.
8. Myslím si že tohle forum dává velice hodně informací a že je spoustu prostoru pro další věci které hráčům v TM v CZE chybí .... bohužel nikdo se nechce dát do něčeho nového a tak je nejlepší nasadit nějaký RS někam na web a ať to jede samo.

Nápadů na to co lidem v CZE na webech ohledně TM chybí je hodně ale málo času. :(

Až se tam nějak upraví registrace tak aby nebyl vidět email a ICQ tak se třebas i regnu a občas se tam vymáčknu ale SRY takhle opravdu ne.

Spamu mi už i tak chodí šíleně.

Přeji hojnou návštěvnost a ať vám to vydrží .....

btw ... plánujete něco nového co na webu v CZE ještě není ohledně TM a chybí to ????

CPU : AMD Phenom II X4 955 3,2@3,6 GHz, MB: MSI K9N2 Diamond, nf780a SLI, RAM : A-Data 4x4GB DDR2 1200MHz Extreme, VGA : MSI GF275GTX-OC 666@740MHz 896MB, HDD : 4xSamsung 1TB F3 Sound : SoundBlaster X-Fi Extrem Pci-e, LCD : 20" Wide Philips 204WS, 17" Samsung PSU : Corsair HX625W, OS: Win7 Profesional 64bit

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.12.2008, 1:10:14 

noxone píše:

Každý by se měl ke svému příspěvku hlásit tak proto. Nechci anonymní příspěvky a také protože by pak mohli vznikat zmatky v tom, že někdo odeslal komentář ale nedostal Cčka jelikož nebyl přihlášený.

noxone píše:
2. Nebudu se registrovat někam kde je vidět veřejně můj mail a ICQ ( co je komu do toho )

Uvedení emailu není to nejlepší řešení ovšem určitě většina najde ještě jeden záložní mail přesně na tyto weby, služby...

noxone píše:
3. Co třebas číslovat pořadí příspěvků pod články ? Většinou pokuď to není tažené jako vlákno tak se příspěvky číslují.

Ano řešil jsem to už při návrhu ovšem pak byli komentáře docela nepřehledné, ale do budoucna určitě.

noxone píše:
4. Souhlasím že je to jak reklama na Euro klan ( ale proč ne je to jejich tak si tam daj reklamu - naprosto normální )

Reklamu klidně nahradím odkazy sem na fórum, jediné na čem záleží je Kubyho postoj, který bych zatím komentoval jedním slovem - ignorace.

noxone píše:
5. Proč je tam tak šíleně reklam ?

Zkouška zda se na tom nechá něco málo vydělat na pokrytí nákladů na hosting.

noxone píše:
7. Mít v patičce webu že se nesmí nic kopírovat a přitom sám zveřejnuje informace převzané třebas i z tohoto fora => divné.

Psal jsem autorovi článku, neodepsal tak to bylo zveřejněno. Ostatně je tam odkaz, že to je převzatý z tohoto fóra. Pokud s tím má autor problém nechť dá vědět. Ať si lidi klidně vezmou články z mýho webu ale s mým svolením nebo ať odkážou na pravej zdroj informací.

noxone píše:
Spamu mi už i tak chodí šíleně.

To záleží na tom kde se daný uživatel registruje, pohybuje a jaké weby s jakým obsahem oblejzá.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.12.2008, 2:09:37 

noxone píše:

Euro Dexter píše:
Každý by se měl ke svému příspěvku hlásit tak proto. Nechci anonymní příspěvky a také protože by pak mohli vznikat zmatky v tom, že někdo odeslal komentář ale nedostal Cčka jelikož nebyl přihlášený.

=> Tak to bych viděl jako chybu uživatele ... nelogneš se máš smůlu. Myslím si ale že by tam psalo víc lidí bez registrace.

noxone píše:

Euro Dexter píše:
Uvedení emailu není to nejlepší řešení ovšem určitě většina najde ještě jeden záložní mail přesně na tyto weby, služby...

=> Samozřejmě že takovej mail mám .... žádnej problém ale ICQ a MAIL uvádět v podobě jako to máš ty je tak dobrý pro spam roboty který chodí po webech jako to máš ty a stahnou každý mail a icq a potom pořád něco chodí. Zahr

CPU : AMD Phenom II X4 955 3,2@3,6 GHz, MB: MSI K9N2 Diamond, nf780a SLI, RAM : A-Data 4x4GB DDR2 1200MHz Extreme, VGA : MSI GF275GTX-OC 666@740MHz 896MB, HDD : 4xSamsung 1TB F3 Sound : SoundBlaster X-Fi Extrem Pci-e, LCD : 20" Wide Philips 204WS, 17" Samsung PSU : Corsair HX625W, OS: Win7 Profesional 64bit

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 30.12.2008, 1:56:22 
Site Admin

to noxone: Díky za informování, že jsou svátky, buhužel je trávím více pracovně než bylo v plánu. Kdybych tě pozval na akci kde budu 31.12. tak nám TrueFriend zase napíše slohovou práci.

to Dexter: Pokud vím, tak všechny weby kolem TrackManie žijou z peněz, které do nich dají majitelé nebo administrátoři, ve vyjímečných případech to bývají i sponzorské dary od uživatelů. Web, kde je zhruba 20% vyloženě komerčního reklamního systému Google AdSense nebudu dávat na žádnou titulní stránku a pokud tě to potěší, tak mám plnou pravomoc takovouto reklamu z ManiaZones odstranit (viz informace v moderátorské sekci MZ). Je zde mnoho konstruktivních připomínek, jsem zvědav jak budou postupně zpracovány návrhy a připomínky. Tuto reakci jsem konzultoval s člověkem, který dostává kopie e-mailů, které jsou oficiálně pro Nadeo.
Mimochodem zveřejnění e-mailu bez jakékoli ochrany je opravdu pochoutka pro spamboty a veř, že odměna na sebe nenechá nijak dlouho čekat. Argumenty, že má mít uživatel mail na tyhle registrace nejsou opodstatněné, pokud svůj web nepovažuješ za semeniště spamu - ano, na takové mám speciální "bordel e-mail".
ad invisible status: Nechápu před čím/kým se tady schováváš, nejsem si vědom, že bys do tohoto fóra přišel někomu poradit. Napsal jsi, jaký postoj si přeješ abych k tomuto tématu zaujal? Proč ne, tím bych ušetřil pár minut času.

to ICQ users: vím, že jsem si od 25.12. nastavil
ICQ píše:
užívejte svátků a neotravujte ostatní - chtějí si také užívat
pište srozumitelně nebo vůbec
Určitě nejsem jediný, kdo má koncem roku dost práce, ale omezil jsem své aktivity pouze na odpovědi z HYPERMAXu, Nadea, brigádu a Silvestrovskou akci, která se připravuje.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 30.12.2008, 2:25:26 

Kuby píše:
to Dexter: Pokud vím, tak všechny weby kolem TrackManie žijou z peněz, které do nich dají majitelé nebo administrátoři, ve vyjímečných případech to bývají i sponzorské dary od uživatelů.
Toto muzu potvrdit. Ani web mrsdeath, ani servery (ted uz 3) JRNU, provoz botky, mailu, databazi... NIKDO a NIJAK nesponzoruje, na webu neni JEDINA komercni (ne-li dokonce nekomercni) reklama. Server bezi nonstop, spotrebovava energii, platim mu pripojeni k netu a to VSE ze SVE kapsy.

Nikdy sem za to po nikom nechtel ani halir. Davat ale reklamu? Ma to snad vubec smysl? Vzdyt na to nikdo neklika a akorat to otravuje...

Předmět příspěvku: provoz serveru
PříspěvekNapsal: úte 30.12.2008, 12:05:15 

souhlasím s Andym, provozuju server u sebe doma, prachu to stoji dost, a reklamu taky nemam, ani o ni neuvazuju. Všechno je otazka oběti komunitě, prostě mě TM baví a víc nehodlám řešit 8)

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 66 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00