TrackMania.CZ

fórum věnované hře TrackMania a všem jejím verzím ^_^
Právě je pon 12.11.2018, 18:32:48

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SachMat TMNf FS night cup #1
PříspěvekNapsal: stř 10.03.2010, 0:40:56 

Zdravím hráče TrackManie. SachMat team společně se sponzory adidasmania.cz a =[JAR]= team pořádají svůj první Night Cup ve hře TrackMania. Jelikož jsem příznivcem FullSpeed tratí a taky podobný Night Cup o ceny není, tak jsem se rozhodl jeden uspořádat. Na webu SachMatu budou uveřejněny tratě, registrovaní hráči, skupiny, výsledky, ceny, aj… proto prosím pozorně sledujte možné změny.

Kdy
Turnaj se uskuteční 3.4.2010. Start turnaje v 18h

Mapy
Celkový mappack bude obsahovat 20 FullSpeed map v rozmezí 30–60 sekund. V 17:45 dne 3.4. se dozvíte kterých 7 map (2+2+2 na části turnaje a 1 na rozhodnutí možných shod bodů) se pojede. Mappack bude vydán týden před finálem (27.3.2010 večer) a budou umístěny na serveru, kde se také turnaj uskuteční.

Registrace
Začíná dnes 9.3.2010 a končí 27.3.2010. Jelikož se jedná o první Night Cup námy pořádaný, nevíme jaký bude zájem. Proto jsem se rozhodl počet hráčů prvního FS Night Cupu omezit na 16+4 náhradníci. Své registrace prosím zasílejte na email : sachmat-team@email.cz. Jako předmět zprávy uveďte „Registrace do FS Night Cupu“ a v email nezapomeňte uvést svůj nick a login.

Postihy, a jiné informace
Je přísně zakázáno používání cheat prográmků apod. Za použití těchto programů hrozí vyloučení z turnaje a zákaz účasti v dalších námi pořádaných turnajů. Je zákázáno urážení soupeře (odebrání 5 bodů v dané skupině). Také je přísně zakázáno zúčastnit se turnaje více účty (hrozí okamžité vyloučení z turnaje)

Ceny
Hraje se o 2 tašky, které poskytne náš sponzor adidasmania.cz. Bohužel nemůžu poskytnout foto, jelikož až v den odeslání se rozhoduje jaké se pošlou. Aspoň takto mi to sdělila podpora adidasmanie.

Ptáte se jak se ceny rozdělí? 1 tašku získá vítěz cupu a 2hou tašku získá vítěz server ranku na trening serveru, který bude znám již před samotným finálem.

Pokud se mezi výherci objeví také hráč s united účtem, obdrží také 1000cpp jako bonus.

Více info na http://www.sachmat-team.eu

Všechny časy jsou v UTC+01:00