TrackMania.CZ

fórum věnované hře TrackMania a všem jejím verzím ^_^
Právě je ned 19.08.2018, 22:21:54

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ztráta karty KB
PříspěvekNapsal: ned 12.09.2010, 8:36:31 
Včera v noci jsem strávil nepříjemnou hodinku hledáním čísla pro okamžitou blokaci platební karty.... Pravděpodobně zůstala v ATM... našel jsem ho až dneska ráno..tak kdyby byl někdo v čudu jako já, tady je: 222 412 230. Doufám, že ho nikdo nebude potřebovat :))) je to KB :? :roll:

Předmět příspěvku: Re: ztráta karty KB
PříspěvekNapsal: ned 12.09.2010, 10:28:28 

Nestačí náhodou na blokaci znát svý údaje ? V nejhorším osobní návštěva ?
Každopádně jak jsi dopadl ? Okraden ?

PříspěvekNapsal: ned 12.09.2010, 10:49:19 
No stačí ale hlavně potřebuješ to číslo :), a situace byla asi taková, že jsem to zjistil asi ve tři hodiny ráno v hospě s tím, že v bankáči jsem byl někdy po půlnoci. A to je potom osobní návštěva těžká :) Přilítl jsem domů, nastartoval net a volal jsem na všechny možný čísla co jsem na stránkách KB našel... Samozřejmě to nikdo nebral. Teprve až na tomhle nonstop čísle právě pro blokaci. Ověří si to rodným číslem, adresou a bloknou to. Teď pořád checkuju online banking, abych zjistil jestli tam nebyl včera v době nestřežené pohyb. Prvně jsem se uklidňoval, že bez pinu to nejde, ale když jsem si vzpomněl, že kdejaká benzínka ti veme platbu jen oproti podpisu, tak jsem znervózněl... V týhle chvíli tam nevidím žádnou blokaci na prachy, takže to vypadá že žádná transakce neproběhla. Takže snad dobrý.... Tož doufám, že mě to vyjde jen na cenu hovoru a 200Kč za novou kartu. Haleluja.... kua fix.

PříspěvekNapsal: ned 12.09.2010, 11:24:12 

Říkáš zhruba v půlnoci v bankomatu a ve 3 zjištěno v hospodě. Hele bacha aby tam nebyla nějaká transakce v týhle době a ty sis pak nenechal dohledávat zloděje. To je zatraceně drahý. Mě se z účtu ztratili peníze 3x ovšem ne za této situace.
Paní v okénku mi řekla vybráno z bankomatu. Ted už nevím to město, ale vzdálenost asi 300 km. Pokoušel jsem se pani vyvést z omylu, že bych asi nejel 300 km abych si vybral 1000 kč a pak na svý pobočce řval. No nic. Vybráno z bankomatu. Kartu vlastním já pin můj mozek, takže jsem si to asi vybral sám.
Video dohledávání je za 15 minut 150 kč ( česká spořitelna ) takže Ti nezbyde než zklapnout uši a jít ven.
2 minuty cigáro... návrat... Dej mi nůžky ( to se nesmí v peněžních institucích kvůli ohrožení ) říkám ti dej mi nůžky... Dostal sem je, rozstříhl kartu, požádal o novou a od tý doby je klid.
Patrně nějakej hacker, kterej jel v 1000 korunových částkách na více účtech, ovšem já nejsem bohatej čili jsem 1000 korun zaregistroval.

Všechny časy jsou v UTC+01:00