TrackMania.CZ

fórum věnované hře TrackMania a všem jejím verzím ^_^
Právě je ned 09.12.2018, 21:32:53

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 01.08.2011, 14:42:46 

Ahoj vím že na tuto otázku už je tu strašně moc témat. Umím je najít, přečíst, vyzkoušet ale návody jsou staré a často nefungují tak se chci zeptat jak je to z tím ted.

:arrow: Mám Trakmanii Nations Forever

:arrow: Vždycky sem si myslel že pro to aby ostatní viděli moje stáhnuté auto nebo vyrobený avatar potřebuji prostě origo Trackmanii United , ale podle toho co tu čtu tomu tak není

:arrow: Authentifikaci sem nedokázal udělat jelikož ani pořádne nevím co to je ani sem o tom moc nenašel tady na foru vím je že se musím přihlásit na web trackmanie ale tam je ted jen nová Trackmania 2 a nenašel sem kam se mám přihlásit.

:arrow: Dále podle čeho sem se dočetl musím udělat Local což bych zvládl pokud dobře chápu tak jen nahraju na nějakou stránku textový dokument ve kterém je napsaná stránka kde se dá stáhnout to auto nebo v tom mám pěknej guláš :lol:

:arrow: Tak co ted musím udělat pro to abych v TNF když sme na serveru ostatní viděli moje stáhnuté auto ???

Samozřejmě děkuji za odpovědi a ochotu. :)

PříspěvekNapsal: pon 01.08.2011, 14:58:57 
Spamer

Jednoduchá odpověď - S TMNF neuspěješ, musíš zakoupit United.

PříspěvekNapsal: pon 01.08.2011, 15:15:16 

tak to dík a když si koupím TMU tak z tím nebudou žádne problémy jo ???? prostě vezmu stáhnu vložím jedu a všichni jí vidí jo :lol: :lol: super a nechce te mi dát typ kde jí koupím levně :)

PříspěvekNapsal: sob 06.08.2011, 9:30:13 
Site Admin

poradil bych raději chvíli počkat a jít rovnou do TrackMania 2
proč počkat? TrackMania Forever spadá od jistého data pod Ubisoft a ti, samozřejmě zkoušejí na poslední chvíli z TMu vytřískat co se dá
TrackMania 2 by měla vyjít v září (osobně bych raději počítal září/říjen) i kdyz podle plánů, co jsem viděl to mohou zvládnout v plánovaném termínu
co je mi známo, tak by TM 2 měla vyjít přibližne na 500,- a nejspíš se bude řešit online distribuce

btw skiny/modely nejsou ve free verzi funkční přibližně od zavedení freezone - vypršela nějaká smlouva, kterou Microsoft neumožnil prodloužit (nevím kolik firem o tom mohlo rozhodovat)
TrackMania United Forever za 559,-

PříspěvekNapsal: sob 06.08.2011, 19:58:22 

Kód:
Vždycky sem si myslel že pro to aby ostatní viděli moje stáhnuté auto nebo vyrobený avatar potřebuji prostě origo Trackmanii United , ale podle toho co tu čtu tomu tak není 

Ne že není, ale je.

Kód:
Dále podle čeho sem se dočetl musím udělat Local což bych zvládl pokud dobře chápu tak jen nahraju na nějakou stránku textový dokument ve kterém je napsaná stránka kde se dá stáhnout to auto nebo v tom mám pěknej guláš

Máš v tom guláš na stránku jak jsi napsal, se nenahrává locator, ale skin auta. Locator ponecháš v PC

PříspěvekNapsal: ned 07.08.2011, 11:40:24 

Dík za rady :)

Kuby pokud dobře chápu tak si to myslel tak že po tom co vyjde TM2 tak se TMUF bude levnější :) ale to mě nevadí čekat nechci na TMNF sem zajel 60tisíc bodu a už nemohu stoupat takže chci prostě co nejdříve zase jezdit :) a pokud si to myslel že TM2 bude lepší tak to je mi jedno TM2 mi nepřijde tak šílená jako TMUF možná si jí časem koupím ale 1. je určitě TMUF :)

PříspěvekNapsal: ned 07.08.2011, 23:42:56 
Site Admin

není zač :-)
bral jsem informaci o TM2 vs TMf na základě informací které mám k dispozici a jeliž vím, že se většinou ptají ti, co řeší jestli koupit hru za 300 nebo počkat na novější za 500 tak proto jsem reagoval jak to aktuálně s TM vypadá.

Po pořízení TMuf stačí hru nainstalovat, příhlásit se s údaji ke tvému účtu a účet propojit s unikátním klíčem.

PříspěvekNapsal: sob 13.08.2011, 18:30:50 

Kuby píše:
není zač :-)
bral jsem informaci o TM2 vs TMf na základě informací které mám k dispozici a jeliž vím, že se většinou ptají ti, co řeší jestli koupit hru za 300 nebo počkat na novější za 500 tak proto jsem reagoval jak to aktuálně s TM vypadá.

Po pořízení TMuf stačí hru nainstalovat, příhlásit se s údaji ke tvému účtu a účet propojit s unikátním klíčem.

Kde že ji maj za 300 kaček ??? Všude kde jsem koukal ji maj za 540 a vejš.

PříspěvekNapsal: sob 13.08.2011, 23:15:33 
Site Admin

Levně bývalo, než se zveřejnila informace o TM2 ... aktuálně je TMuf kolem 500 a TM2 se bude prodávat každé prostředí kolem 20€ / 25$ / 500Kč ... přepočty dle kurzů nehledejte, raději se podívejte na cenovou skupinu her kolem daných částek, pokud jste si nevybrali z žádné z uvedených měn.

Všechny časy jsou v UTC+01:00